Všechny odehrané zápasy

Expected format: DD-MON-YYYY
Expected format: DD-MON-YYYY
Jméno soupeřeDatum zápasuDescendingGóly vstřelenéGóly obdrženéMísto zápasuTyp zápasuGóly vstřelené (poločas)Góly obdržené (poločas)Poznámka
Radovesice10-ŘÍJ-202061DomácíMistrovský41-
Křešice "B"03-ŘÍJ-202031VenkovníMistrovský00-
Křesín26-ZÁŘ-202015DomácíMistrovský03-
Sulejovice19-ZÁŘ-202051VenkovníMistrovský01-
Úpohlavy06-ZÁŘ-202021VenkovníMistrovský00-
Velké Žernoseky29-SRP-202025DomácíMistrovský11-
Milešov22-SRP-202016VenkovníMistrovský13-
Býčkovice15-SRP-202011VenkovníTurnaj10Turnaj Sulejovice - 3. místo (prohra na penalty)
Sulejovice15-SRP-202020VenkovníTurnaj00Turnaj Sulejovice - 3. místo
Malé Žernoseky01-SRP-202023DomácíPřátelský13-
Medvědice27-ČER-2020111DomácíPohár81Pohár OFS - Corona Cup
Podsedice20-ČER-202021DomácíPohár10Pohár OFS - Corona Cup
Třebenice13-ČER-202042VenkovníPohár31Pohár OFS - Corona Cup
HC Draci Bílina11-ČER-202041DomácíPřátelský21-
Úpohlavy06-ČER-202024DomácíPohár21Pohár OFS - Corona Cup
Travčice30-KVĚ-202001DomácíPohár01Pohár OFS - Corona Cup
Boletice07-BŘE-202061VenkovníPřátelský30Zimní liga v Neštěmicích
Neštěmice "B"29-ÚNO-202041VenkovníPřátelský20Zimní liga v Neštěmicích
Velké Březno "B"15-ÚNO-202015VenkovníPřátelský02Zimní liga v Neštěmicích
Malšovice08-ÚNO-202029VenkovníPřátelský04Zimní liga v Neštěmicích
Valtířov01-ÚNO-202043VenkovníPřátelský31Zimní liga v Neštěmicích
Neštěmice (dorost)25-LED-202032VenkovníPřátelský11Zimní liga v Neštěmicích
Prackovice19-LED-202024VenkovníPřátelský23Zimní liga v Neštěmicích
Velké Březno (dorost)12-LED-202025VenkovníPřátelský12Zimní liga v Neštěmicích
Ploskovice09-LIS-201921VenkovníMistrovský11-
Liběšice "B"02-LIS-201952DomácíMistrovský20-
Velemín26-ŘÍJ-201923VenkovníMistrovský12-
Třebívlice19-ŘÍJ-201938VenkovníMistrovský15-
Radovesice12-ŘÍJ-201934DomácíMistrovský11-
Křesín05-ŘÍJ-201931VenkovníMistrovský20-
Křešice "B"28-ZÁŘ-201921DomácíMistrovský10-
Sulejovice22-ZÁŘ-201921VenkovníMistrovský11-
Travčice14-ZÁŘ-201900DomácíMistrovský00Prohra na penalty - Jakubec - 1, Vesely - 0, Bajer - 1, Kral - 0
Úpohlavy08-ZÁŘ-201904VenkovníMistrovský01-
Velké Žernoseky31-SRP-201902DomácíMistrovský01-
Milešov24-SRP-201902VenkovníMistrovský01-
Čížkovice17-SRP-201920DomácíMistrovský10-
Vědomice04-SRP-201916DomácíPřátelský12-
Libochovany15-ČER-201911VenkovníMistrovský11Vyhra na penalty - Vesely J - 0, Jakubec - 1, Baudler -1, Tafat - 1, Bajer - 1
Podsedice08-ČER-201930DomácíMistrovský30Kontumační výhra, hosté se nedostavili
Býčkovice02-ČER-201925VenkovníMistrovský22-
Velemín25-KVĚ-201930DomácíMistrovský10-
Třebívlice18-KVĚ-201911DomácíMistrovský00Prohra na penalty - Kroupa - 1, Jakubec - 1, Vesely J - 0, Cerny - 0, Tafat - 0, Bajer - 1, Baudler - 0
Litoměřicko "D"12-KVĚ-201922VenkovníMistrovský10Vyhra na penalty - Kroupa D. - 1, Martykan -1, Vesely J. - 1
Čížkovice04-KVĚ-2019101DomácíMistrovský41-
Křesín27-DUB-201922VenkovníMistrovský10Výhra na penalty - Kroupa 1, Jakubec 1, Tafat 1, Vesely 1, Bajer 1
Lovosice "B"20-DUB-201913DomácíMistrovský02-
Travčice14-DUB-201900VenkovníMistrovský00Prohra na penalty - Kroupa 1, Jakubec 1, Martykán 1, Tafal 0, Král 0
Úpohlavy06-DUB-201910DomácíMistrovský10-
Prackovice30-BŘE-201941VenkovníMistrovský21-
  • 1 - 50