Všechny odehrané zápasy

Očekávaný formát: DD-MON-YYYY
Očekávaný formát: DD-MON-YYYY
Jméno soupeřeDatum zápasuGóly vstřelenéGóly obdrženéMísto zápasuTyp zápasuGóly vstřelené (poločas)Góly obdržené (poločas)Poznámka
Čížkovice18-ČER-202232VenkovníMistrovský22-
Ploskovice11-ČER-202242DomácíMistrovský11-
Býčkovice04-ČER-202213VenkovníMistrovský12-
Velemín28-KVĚ-202231DomácíMistrovský20-
Sulejovice21-KVĚ-202210DomácíMistrovský00-
Radovesice14-KVĚ-202214VenkovníMistrovský02-
Prackovice07-KVĚ-202241DomácíMistrovský20-
Křesín30-DUB-202232VenkovníMistrovský11-
Třebívlice23-DUB-202237DomácíMistrovský22-
Travčice17-DUB-202204VenkovníMistrovský01-
Velké Žernoseky09-DUB-202224DomácíMistrovský03-
Úpohlavy03-DUB-202231VenkovníMistrovský10-
Milešov26-BŘE-202205DomácíMistrovský02-
Libínky19-BŘE-202231DomácíPřátelský10-
Podsedice12-BŘE-202242VenkovníPřátelský20-
Lovosice "B"27-ÚNO-202214VenkovníPřátelský02-
Křešice19-ÚNO-202265VenkovníPřátelský13-
Čížkovice20-LIS-202112DomácíMistrovský00-
Ploskovice14-LIS-202131VenkovníMistrovský21-
Býčkovice06-LIS-202105DomácíMistrovský01-
Velemín30-ŘÍJ-202121VenkovníMistrovský11-
Sulejovice23-ŘÍJ-202114VenkovníMistrovský02-
Radovesice16-ŘÍJ-202130DomácíMistrovský00-
Prackovice09-ŘÍJ-202125VenkovníMistrovský11-
Křesín02-ŘÍJ-202113DomácíMistrovský10-
Třebívlice25-ZÁŘ-202125VenkovníMistrovský13-
Travčice18-ZÁŘ-202120DomácíMistrovský10-
Velké Žernoseky11-ZÁŘ-202112VenkovníMistrovský02-
Úpohlavy04-ZÁŘ-202110DomácíMistrovský10-
Milešov28-SRP-202127VenkovníMistrovský02-
bývalí hráči Vchynic21-SRP-202183DomácíPřátelský31-
Úštěk14-SRP-202113VenkovníTurnaj11Turnaj Sulejovice - 3. místo
Sulejovice14-SRP-202131VenkovníTurnaj11Turnaj Sulejovice - 3. místo
HC Draci Bílina24-ČER-202141DomácíPřátelský00-
Malé Žernoseky12-ČER-202124DomácíPřátelský11-
Čížkovice29-KVĚ-202144DomácíPřátelský12-
HC Draci Bílina13-KVĚ-202153DomácíPřátelský20-
Radovesice10-ŘÍJ-202061DomácíMistrovský41-
Křešice "B"03-ŘÍJ-202031VenkovníMistrovský00-
Křesín26-ZÁŘ-202015DomácíMistrovský03-
Sulejovice19-ZÁŘ-202051VenkovníMistrovský01-
Úpohlavy06-ZÁŘ-202021VenkovníMistrovský00-
Velké Žernoseky29-SRP-202025DomácíMistrovský11-
Milešov22-SRP-202016VenkovníMistrovský13-
Sulejovice15-SRP-202020VenkovníTurnaj00Turnaj Sulejovice - 3. místo
Býčkovice15-SRP-202011VenkovníTurnaj10Turnaj Sulejovice - 3. místo (prohra na penalty)
Malé Žernoseky01-SRP-202023DomácíPřátelský13-
Medvědice27-ČER-2020111DomácíPohár81Pohár OFS - Corona Cup
Podsedice20-ČER-202021DomácíPohár10Pohár OFS - Corona Cup
Třebenice13-ČER-202042VenkovníPohár31Pohár OFS - Corona Cup
  • 1 - 50