Skip to Main Content

WHISTLEBLOW

Vítá Vás WHISTLEBLOW,

zabezpečený a chráněný interní oznamovací systém společnosti Městská nemocnice následné péče (dále jen: organizace), který slouží pro sdělování informací o podezření na přestupky uvnitř organizace.

Používání této webové aplikace je důvěrné a nepožaduje se sdělení vaší identity, pokud si přejete zůstat anonymní. Podrobnosti o postupech týkajících se interního podávání zpráv a šetření naleznete v zásadách organizace a příslušného národního práva.

Podat oznámení

Oznámení by mělo být vytvořeno s dobrým úmyslem. Vezměte prosím na vědomí, že povinné otázky jsou označeny hvězdičkou (*) a nebudete tak moci pokračovat aniž byste vyplnili příslušná pole pro odpověď. Po odeslání oznámení vám bude automaticky vygenerováno a zobrazeno uživatelské jméno a heslo. Zaznamenejte si je prosím, jelikož jsou nutné ke sledování stavu oznámení.

Oznámení můžete také podat prostřednictvím telefonní linky na telefonním čísle +420 736 456 122 a to v pracovní dny v čase 9:00 - 16:00.

Sledovat oznámení

Zde můžete sledovat stav vašeho oznámení, včetně potvrzení jeho přijetí, a pokračovat v zabezpečené komunikaci či přijímat zpětnou vazbu od organizace.

O aplikaci

Tato aplikace není součástí webu nebo intranetu organizace. Aplikace je spravována společností Czech DPO Office s.r.o. a je hostována na zabezpečených externích serverech. Toto není pohotovostní služba. V případě bezprostředního nebezpečí kontaktujte příslušné orgány (např. policie)!